      FDTC60VH Losse Binnenunit Airco 6,0kW Cassette 60x60cm incl. paneel
      Kies je kleur:
      2 variaties Kleur: Wit
      Deze varianten hebben we ook:
      Productomschrijving
      Mitsubishi FDTC60VH Losse Binnenunit Airco 6,0kW Cassette 60x60cm incl. paneel
      De Mitsubishi FDTC60VH Losse Binnenunit Airco 6,0kW Cassette 60x60cm incl. paneel is één van de meest compacte cassettemodellen voor inbouw in systeemplafonds. Met de zeer platte en smalle afmetingen zijn de krachtige cassettemodellen perfect voor kantoren met systeemplafonds, maar ook zeer goed toepasbaar voor montage tegen betonnen plafonds, of zoals tegenwoordig in veel winkels ook heel goed vrij in het zicht te hangen.
      Waarom kiezen voor de Mitsubishi FDTC60VH Cassette 60x60cm?
      • Zeer compact model
      • Met een maximaal geluidsvermogen van 60 dB zeer stil
      • Eenvoudig te plaatsen in systeemplafonds
      • Mitsubishi Heavy Industries staat bekend om de kwaliteit van hun producten
      • Verkrijgbaar in wit en mat zwart
      • Inclusief gemakkelijk te bedienen touchscreen wandbediening
      • De 4 uitblaaslouvres kunnen elk afzonderlijk worden ingesteld
      • Zeer energiezuinig
      • Automatische energiebesparende regeling
      • Optioneel te bedienen via de telefoon of afstandsbediening
      Mitsubishi FDTC60VH Cassette 60x60cm; Onmerkbaar een perfect klimaat!
      Kleuren
      De Mitsubishi FDTC60VH Cassette 60x60cm is verkrijgbaar in 2 kleuren:
      • Wit (Clean white • RAL 9001)
      • Mat Zwart (RAL 9005)
      Modellen
      • 2,5 kW
        • 2,5 kW koelcapaciteit
        • verbruik bij koelen 0,61 kW
        • 2,9 kW verwarmingscapaciteit
        • verbruik bij verwarmen 0,71 kW
        • voor ruimtes tot 85 m³ (bij goede isolatie)
      • 3,5 kW
        • 3,5 kW koelcapaciteit
        • verbruik bij koelen 0,91 kW
        • 4,25 kW verwarmingscapaciteit
        • verbruik bij verwarmen 1,15 kW
        • voor ruimtes tot 120 m³ (bij goede isolatie)
      • 4,0 kW
        • 4,0 kW koelcapaciteit
        • verbruik bij koelen 0,98 kW
        • 4,5 kW verwarmingscapaciteit
        • verbruik bij verwarmen 1,13 kW
        • voor ruimtes tot 135 m³ (bij goede isolatie)
      • 5,0 kW
        • 5,0 kW koelcapaciteit
        • verbruik bij koelen 1,40 kW
        • 5,4 kW verwarmingscapaciteit
        • verbruik bij verwarmen 1,53 kW
        • voor ruimtes tot 170 m³ (bij goede isolatie)
      • 6,0 kW
        • 6,0 kW koelcapaciteit
        • verbruik bij koelen 1,73 kW
        • 6,7 kW verwarmingscapaciteit
        • verbruik bij verwarmen 2,14 kW
        • voor ruimtes tot 200 m³ (bij goede isolatie)
      Bediening
      De cassette is te bedienen met een afstandsbediening of een wandbediening. De afstandsbediening wordt geleverd als een complete set met een infraroodontvanger in dezelfde kleur als het cassettepaneel. De wandbediening is bedraad en werkt met een afgeschermde stuurstroomkabel van 2x0,75 mm². Je hebt de keuze uit twee modellen: de EcoTouch RC-EX3A (wit) of de EcoTouch RC-ES1 (zwart).
      Condenswater afvoer
      - De condenswater aansluiting van de cassette-units is 32 mm.
      Productdetails
      SKU
      EAN
      ▼ Algemene gegevens
      ───────────────────
      Merk
      Mitsubishi Heavy Industries
      Model / Type
      FTC60VH1
      Omschrijving
      Losse binnenunit
      Materiaal
      Metaal
      Kleur
      Wit of Mat Zwart
      Verkrijgbaar in andere kleuren
      icon-yes-circle-fill
      Productbreedte (cm)
      60
      Productlengte / diepte (cm)
      60
      Producthoogte (cm)
      24,8
      Productgewicht (kg)
      14 kg
      Pakketbreedte (cm)
      62
      Pakketlengte / diepte (cm)
      62
      Pakkethoogte (cm)
      29
      Pakketgewicht (kg)
      18
      Garantie
      5 jaar fabrieksgarantie
      Keurmerken / Certificeringen
      MD / LVD / EMC / RoHS / ErP Lot10 / Lot6/21
      Fabrikant
      Mitsubishi Heavy Industries
      Land van herkomst
      Thailand
      Verpakkingsinhoud (stuks)
      1
      Aantal items
      2
      ▼ Specifieke gegevens
      ───────────────────
      Complete Singlesplit Set
      icon-no-circle-fill
      Geschikt voor ruimtes tot (m³)
      200
      Inclusief bediening
      icon-yes-circle-fill
      Ingebouwde wifi-module
      icon-no-circle-fill
      Aansluitspanning (V / pH / Hz)
      220-240 / 1 / 50-60
      Afzekerwaarde (A)
      16
      Koelleidingen (Ø inch)
      1/4 x 1/2
      Type koudemiddel
      R32
      Geluidsvermogen (dB)
      59
      ▼ Gegevens koelen
      Energielabel koelen
      A++
      Capaciteit (kW)
      5,6
      Verbruik (Opgenomen vermogen) (W)
      1730
      Rendement (EER)
      3,58
      Seizoensrendement (SEER)
      6,6
      ▼ Gegevens verwarmen
      Energielabel verwarmen
      A+
      Capaciteit (kW)
      6,7
      Capaciteit bij -10ºC (kW)
      5,1
      Rendement (COP)
      3,13
      Seizoensrendement (SCOP)
      5
      Reviews
      0 van 5Op basis van 0 reviews
      Schrijf je eigen review
      Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..
      Deze producten passen er perfect bij
      Maak je bestelling af